Autor: Łukasz Orbitowski

Felietony Najnowsze wydanie
Dzielna dziewczyna, której siłą jest kruchość
Łukasz Orbitowski: Spotkanie z nią zapamiętam na długo. Mam nadzieję, że do końca życia.
Felietony Poprzednie wydanie
Kobieta z krainy łagodności. Piwniczny ferment pod baranim rogiem
Łukasz Orbitowski: Słuchałem Macieja Maleńczuka, oglądałem Monty’ego Pytona. Tymczasem jej świat jest dla mnie odległy, muzealny, nieśmieszny. A jednak chciałem poznać miejsce, w którym mój tatko tak chętnie balował.
Felietony wydanie 22.11.2019 – 29.11.2019
Akuszerka hip hopu w Polsce
Łukasz Orbitowski: Ćwierć wieku temu widziałem w niej swego nieprzyjaciela.
Felietony wydanie 15.11.2019 – 22.11.2019
Od sprzątaczki do pierwszej damy polskiego kabaretu
Łukasz Orbitowski: W Ameryce jej śmiech byłby już ubezpieczony na milion dolarów.
Felietony wydanie 8.11.2019 – 15.11.2019
Wcieliła się w Violettę Villas, jest urodzoną królową balu
Łukasz Orbitowski: To ona rozdaje karty. Żadnej pracy się nie boi
Felietony wydanie 1.11.2019 – 8.11.2019
Czy istnieje niezawodny przepis na potworność?
Łukasz Orbitowski: Urodziła się do ról czarnych charakterów i widziałbym ją jako motor napędowy jakiegoś thrillera czy też horroru wampirycznego.
Felietony wydanie 25.10.2019 – 1.11.2019
Córka znanego skrzypka, przerabia repertuar Iron Maiden
Łukasz Orbitowski: Próbuję zakręcić, odkorkować dziewczynę, która przyszła do studia. Manipulacja jest częścią mojego zawodu.
Felietony wydanie 18.10.2019 – 25.10.2019
Zaśpiewała z Wojciechem Waglewskim, studiuje psychoseksuologię
Łukasz Orbitowski: Życie to pasmo cierpień, przy których nieudany koncert ma rangę pieszczoty
Felietony wydanie 11.10.2019 – 18.10.2019
Trauma po szkole aktorskiej, okrucieństwo części profesorów
Przedwczesna dorosłość młodej gwiazdy polskiego kina.
Felietony wydanie 4.10.2019 – 11.10.2019
Mogła stracić słuch. Opanowała włoski, stepowanie i grę na trąbce
Łukasz Orbitowski: Jestem osobnikiem o uroku podekscytowanego czymś orangutana. Tymczasem jej ekspresja ciała całkowicie przykryła moją nadpobudliwość.
1 2 3