Autor: Łukasz Lubański

Rozmowy wydanie 31.05.2019 – 7.06.2019
Jan Paweł II nie wzywał do powstania przeciwko komunistom
Prof. Antoni Dudek: Ludzie zrozumieli, że to katolicy w Polsce są w większości, a nie komuniści.
Rozmowy wydanie 24.05.2019 – 31.05.2019
Amerykański prawnik: Czy śmierć przez zagłodzenie jest łagodna?
Ktoś uznał życie Vincenta Lamberta za mniej wartościowe od życia innych ludzi.
Rozmowy wydanie 29.03.2019 – 5.04.2019
Chciałem wierzyć, że nie wszystko w polskiej piłce zmanipulowano
Janusz Zaorski, reżyser „Piłkarskiego pokera” ujawnia: Dlaczego tak długo ukrywał o czym naprawdę jest jego film? Który słynny trener opowiedział mu o przekrętach w lidze? Jak poznał Pelego? Kto jest najlepszym polskim piłkarzem? I czemu Polonia nie miała prawa awansować?
Kultura wydanie 8.03.2019 – 15.03.2019
Piękne rybki w akwarium. Terapia dla sfrustrowanych Polaków
Ludzie chcieli zobaczyć, jaki jest Zachód, wielu z nich szukało nowych wzorców – niestety, dostarczały je również tandetne seriale…
Rozmowy wydanie 1.02.2019 – 8.02.2019
Odszedł Jan Olszewski. Ostatnia rozmowa z byłym premierem
Czy księży Niedzielaka, Suchowolca i Zycha zabiły sowieckie służby?
Rozmowy wydanie 21.12.2018 – 28.12.2018
Lepiej wyjaśniać modlitwę „Ojcze Nasz”, niż zmieniać jej słowa
Ks. prof. Waldemar Chrostowski komentuje decyzję papieża Franciszka
Rozmowy wydanie 23.11.2018 – 30.11.2018
To, co najważniejsze...
Jak wygląda życie sióstr zakonnych w klasztorze benedyktynek w Staniątkach, których świat jest zamknięty dla osób z zewnątrz?
Kultura wydanie 16.11.2018 – 23.11.2018
Hart ducha na ekranie, niewidomi i bezdomni na sali
Życie ma sens. Przegląd najbardziej wzruszających filmów dokumentalnych w warszawskiej Kinotece.
Rozmowy wydanie 9.11.2018 – 16.11.2018
Nawet posłowie antyklerykalnej lewicy śpiewali „Te Deum”
Paweł Skibiński, historyk: Większość księży angażowało się po stronie prawicy. Ale byli też kapłani w ruchu ludowym, a nawet po lewej stronie sceny politycznej.
Rozmowy wydanie 26.10.2018 – 2.11.2018
Franciszek: papież czy guru?
Paweł Lisicki: Oczami wyobraźni widzę, jak papież Franciszek IV mówi, że wprawdzie sam akt aborcji jest czymś złym, ale nie można go zakazywać, ponieważ dla kobiety chcącej to zrobić, urodzenie dziecka będzie większym stresem, będzie bardziej bolesne.
1 2